Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wózki hotelowe

Wózki hotelowe dla pokojowych, przeznaczone dla każdego rodzaju hotelu lub motelu. Idealnie dopasowują się rozmiarem i ceną w zależności od wielkości pomieszczeń. W ofercie wózki hotelowe do sprzątania, do pełnej obsługi hotelowej, razem z workami, półkami na akcesoria i pościel, jak również do segregacji i samego sprzątania.

Można je dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb, np. przewozić na nich odkurzacze, dodatkowe kuwety i worki. Wersje podstawowe w każdej chwili możemy dobudować o dodatkowe akcesoria. Do tego wszystkie posiadają wygodne odbojniki, które chronią ściany i sam wózek przed obijaniem.

Do dyspozycji są różnego rodzaju serie wózków Numatic lub TTS. W ofercie wózki do obsługi pokoi jak i segregacji brudnej bielizny, z kilkoma pojemnikami, które można oznaczać dowolnym kolorem.

W ofercie również wózki hotelowe na pościel, które są świetnym uzupełnieniem dla każdego hotelu. Dzięki zamontowaniu kilku worków na jednym urządzeniu, możemy od razu je segregować (pościel, ręczniki). Najczęściej wybieranymi modelami tego typu są: Euro DUST lub NX.

Wózki hotelowe dla sprzątających Numatic, to jedne z najchętniej wybieranych wózków wśród branży HoReCa. Spotykane w hotelach na całym świecie. Zbudowane z bardzo mocnego plastiku z odbojnikami i metalową ramą.

Na wyposażeniu większości urządzeń znajdują się mniejsze lub większe kuwety do przechowywania akcesoriów sprzątających, worki na pościel, sztywne ścianki lub roleta zasłaniająca zawartość wózka i wiele innych. Każdy wózek do sprzątania zbudowany został na sztywnej platformie z hamulcami i skrętnymi kołami. Do tego składany stelaż, który ułatwia przechowywanie wózka lub przewożenie go windą.