Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wózki hotelowe

Wózki hotelowe dla pokojowych, każdego rodzaju hotelu lub motelu. Idealnie dopasowują się wielkością i ceną w zależności od wielkości pomieszczeń. W ofercie wózki do pełnej obsługi hotelowej, razem z workami, półkami na akcesoria i pościel, jak również do segregacji i samego sprzątania.

Wózki hotelowe można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb. Można przewozić na nich odkurzacze, dodatkowe kuwety i worki. Wersje podstawowe można w każdej chwili dobudować o dodatkowe akcesoria. Do tego wszystkie mają wygodne odbojniki, które chronią ściany i sam wózek przed obijaniem.

Do dyspozycji są różnego rodzaju serie wózków Numatic lub TTS. W ofercie wózki do obsługi pokoi jak i segregacji brudnej bielizny, z kilkoma pojemnikami, które można oznaczać dowolnym kolorem.

Wózki hotelowe Numatic, to jedne z najchętniej wybieranych wózków wśród branży HoReCa. Spotykane w hotelach na całym świecie. Zbudowane z bardzo mocnego plastiku z odbojnikami i metalową ramą.

Na wyposażeniu większości wózków znajdują się kuwety mniejsze i większe do przechowywania akcesoriów sprzątających, worki na pościel, sztywne ścianki lub roleta zasłaniająca zawartość wózka i wiele innych. Do tego wszystkie zbudowane zostały na sztywnej platformie z hamulcami i skrętnymi kołami. Do tego składany stelaż, który ułatwia przechowywanie wózka lub przewożenie go windą.