Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Specjalistyczne

Odkurzacze specjalistyczne przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia każdego rodzaju powierzchni, nie tylko dla firm ale również dla domów. Świetnie sprawdzają się w firmach sprzątających, sklepach, biurach, warsztatach, myjniach samochodowych itd.

Profesjonalne odkurzacze specjalistyczne

W tej kategorii znajdziemy odkurzacze, które zostały przeznaczone np. do zbierania drobnych pyłów, z filtrami, przeznaczone np. do zakładów stolarskich, mieszalni pasz, cukrowni itd. Znajdziemy tu również odkurzacze do pyłów niebezpiecznych, które oznaczone zostały żółtym kolorem.

Urządzenia przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych świetnie sprawdzą się np. na basenach lub halach produkcyjnych. Zbierają zanieczyszczenia zarówno suche, takie jak różnego rodzaju pyłki, kurz itd oraz mokre.

Odkurzacze do samolotów i inne

W ofercie znajdziemy również odkurzacze przeznaczone do sprzątania w samolotachprzy zasilaniu 115V 400 Hz. Dzięki kompaktowej budowie pozwalają na wygodne przemieszczanie się w ciasnych miejscach kabin samolotowych.

W ofercie również bateryjne odkurzacze, które świetnie sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach, dostępne są z jedną lub dwoma bateriami.