Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do prania

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Środki czyszczące do dezynfekcji do prania tkanin. Doskonałe do bieżącego prania tkanin. Odpowiedni dobór chemii zapewnia dokładną dezynfekcję. Środki świetnie sprawdzają się np. w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, a także domach.

Co wyróżnia nasze produkty?

Naszą chemię wyróżnia doskonała jakość. Większość naszych środków to koncentraty lub proszki służące do samodzielnego rozcieńczenia lub wymagają użycia niewielkiej ich ilości. Dzięki temu produkty są niezwykle wydajne. Starczają na wiele użyć.

Środki wykazują działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze. Zapewniają sterylną powierzchnię tkanin.

W ofercie posiadamy również środek do dezynfekcji tkanin Kleen Lavo Des 60 Kompakt do dezynfekcji tkanin. Przeznaczony jest do wszystkich mieszanek bawełny, syntetycznych tkanin oraz włókien. Pierze i dezynfekuje już przy 2,2 g/l roztworu piorącego.

Najpopularniejsze środki dezynfekujące?

Największą popularnością cieszy się produkt przeznaczony do bieżącego mycia i dezynfekcji powierzchni - Kleen Lavo Des 60 Kompakt do dezynfekcji tkanin. Drugim popularnym środkiem jest Kleen PES 32 środek wspomagający pranie do dezynfekcji od 40° C. Preparat jest wirusobójczy, grzybobójczy i bakteriobójczy.

Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osągnięciu zamierzonego efektu.