Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Obciążenia do szorowarek

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Obciążenia do szorowarek, to akcesoria stworzone do zwiększenia docisku do posadzki, dzięki czemu umożliwia lepsze doczyszczenie jej struktury. Przeznaczone do urządzeń jednotarczowych- szorowarek.

Dlaczego warto zakupić profesjonalne obciążenia do szorowarek?

Wszystkie obciążenia dostępne w tej kategorii, są przeznaczone do poprawienia jakości czyszczenia przez dodatkowy nacisk. Świetnie sprawdzają się na nierównych powierzchniach wymagających dokładniejszego czyszczenia. Swoje zastosowanie znajdują w szpitalach, przychodniach, parkingach podziemnych, biurach, hotelach,centrach handlowych.

Co je wyróżnia?

Przede wszystkim to, że są idealnie dopasowane do mocowania pada. Są kompatybilne z urządzeniami Numatic. Dzięki czemu pozwalają na bezpieczne używanie sprzętu bez problemu z ich odkręceniem w czasie szorowania. Dzięki zwiększeniu docisku do podłoża, szczota łatwiej dosięga szczelin w posadzce i czyści zabrudzenia dając lepszy efekt końcowy.

Najpopularniejsze obciążenia do szorowarek

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalnym obciążeniem do szorowarek jest obciążenie Numatic 10 kg do szorowarek HFM / HFT / HFS. Obciążenie Numatic +10 kg. Dodatkowe obciążenie umożliwia dokładniejsze sprzątanie szorowarką na czyszczonej powierzchni. Dzięki dociskowi szczoty dużo łatwiej jest doczyścić trudno dostępne pory w posadzce. Mocowanie zapewnia bezpieczną pracę uniemożliwiając przesuwanie się ciężaru. Przeznaczone do urządzeń jednotarczowych- szorowarek.