Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Sprzęt ręczny

Co znajduje się w tej kategorii?

W tej kategorii znajdziesz sprzęt ręczny używany do mycia okien, zbierania kurzu z mebli oraz do gruntownego i bieżącego czyszczenia podłóg za pomocą padów ręcznych.

Akcesoria do mycia okien.

Są to niezbędne przybory do kompleksowego czyszczenia szyb i luster. Myjki, skrobaki, ściągaczki i wiadra to produkty charakteryzujące się wytrzymałością i łatwością w użyciu. Skrobaki umożliwiają zdarcie zaschniętych warstw farb czy kleju. Dzięki myjkom i ściągaczkom na szybach nie pozostają smugi.

Akcesoria do podłóg, packi i inne.

Packi i skrobaki zostały stworzone do gruntownego i bieżącego mycia posadzki w miejscach, gdzie maszyna czyszcząca nie jest w stanie dotrzeć. Packi do podłóg posiadają możliwość wymiany pada, tak aby jego twardość była odpowiednia do stopnia zabrudzenia mytej powierzchni. Dostępne są również ściereczki z mikrofibry. Materiał ten można wielokrotnie prać. Ponadto w ofercie znajdują się znaki ostrzegawcze “mokra podłoga”, akcesoria do zwalczania kurzu, wiaderka pomagające transportować wodę lub akcesoria. Profesjonalny sprzęt ręczny to wysokiej jakości produkty ułatwiające sprzątanie.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wszystkie akcesoria wykonane są z wysokiej jakości materiału. Porządne tworzywo wykorzystane przy produkcji zapewnia długą żywotność produktów. Sprzęt ręczny jest prosty w czyszczeniu oraz łatwy w montażu. Uchwyty zostały pokryte gumą, aby zniwelować nieprzyjemne uczycie podczas długotrwałego użytkowania.

Polecany do czyszczenia:

  • okien
  • luster
  • witryn sklepowych
  • podłóg
  • fug

Połączenie sprzętu ręcznego z profesjonalnym środkiem czyszczącym gwarantuje efektywne sprzątanie. Wszystkie środki sprzedawane są w formie koncentratu do rozrobienia.

Do powierzchni szklanych świetnie sprawdzi się Kleen Ultra Glasrein. To środek myjący nie pozostawiający smug, szybkoschnący, o bardzo świeżym zapachu. Natomiast do podłóg polecamy Kleen Sensative Lemon. Jest to pielęgnujący środek czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Konstruowane z myślą o sprzątaniu w każdym miejscu: hotelach, biurach oraz domach.

Najpopularniejsze produkty

Uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Moerman Combinator. To zestaw do profesjonalnego użytku jak i prac domowych. Doskonałe połączenie tworzy z Moerman Wiadro czarne 22L.

Jeśli nie znajdziesz wybranego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.