Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Sprzęt ręczny

Co znajduje się w tej kategorii?

W tej kategorii znajdziesz sprzęt ręczny używany zarówno do mycia okien, zbierania kurzu z mebli ale również do gruntownego i bieżącego czyszczenia podłóg za pomocą padów ręcznych.

Akcesoria do mycia okien

to wszystkie niezbędne przybory do kompleksowego czyszczenia szyb i luster. Myjki, skrobaki, ściągaczki i wiadra, to tylko nieliczne z produktów, które zachwycają swoją wytrzymałością i łatwością w użyciu. Skrobaki pozwalają na zdarcie zaschniętych farb, kleju itd, dzięki myjkom i ściągaczkom na szybach nie pozostają smugi.

Akcesoria do podłóg, packi i inne.

Packi i skrobaki zostały stworzone do gruntownego lub bieżącego umycia posadzki tam, gdzie maszyna czyszcząca nie jest w stanie dosięgnąć. W packach do podłóg możemy wymienić twardość pada w zależności od rodzaju zabrudzenia. W tej kategorii znajdziesz również ściereczki z mikrofibry, które można wielokrotnie prać, znaki ostrzegawcze “mokra podłoga”, wszelkie akcesoria do zwalczania kurzu i wiaderka pomagające przenosić wodę lub akcesoria z miejsca na miejsce. Wszystko to dostępne w profesjonalnej jakości.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wszystkie akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiału. Dzięki temu mają długą żywotność. Dodatkowo są bardzo proste w czyszczeniu oraz łatwe w ponownym montażu. Praca nimi jest wygodna nawet w trudnych warunkach dzięki pokryciu gumą uchwytów.

Sprawdzają się do czyszczenia:

  • okien
  • luster
  • podłóg

Uzupełniając zestaw w środek czyszczący praca jest łatwiejsza i szybsza. Wszystkie środki sprzedawane są w formie koncentratu do rozrobienia.

Do powierzchni szklanych świetnie sprawdzi się Kleen Ultra glasreinśrodek myjący, nie pozostawiający smug, szybkoschnący, o bardzo świeżym zapachu. Natomiast do podłóg śwetnie sprawdza się Kleen Sensative Lemon to pielęgnujący środek czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Konstruowane z myślą o sprzątaniu w każdym miejscu: hotelach, biurach, ale i domach

Najpopularniejsze produkty

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Moerman Combinator, to zestaw do mycia okien profesjonalnie jak i prac domowych. Doskonale sprawdzą się z Moerman Wiadro czarne 22L.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.