Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Bateryjne

Bateryjne maszyny czyszczące Numatic, to przede wszystkim wygoda użytkowania. Świetnie sprawdzają się na każdego rodzaju powierzchni, w zależności od wielkości posadzki możemy dobrać wielkość urządzenia wielkość.

Różna wielkość maszyn czyszczących Numatic

Dzięki zróżnicowanej wielkości maszyn czyszczących i pojemności zbiorników, możemy dobrać odpowiedni rozmiar do powierzchni na której urządzenie ma pracować. Wielkość maszyny, to podstawowe kryterium ich doboru. Najmniejsze z nich możemy spotkać w sklepach, szkołach, szpitalach i wielu innych małych pomieszczeniach, natomiast największe z nich posiadają fotel dla operatora i najczęściej spotykane są np. w centrach handlowych.

Dlaczego bateryjne maszyny czyszczące?

Bateryjne urządzenia czyszczące, to niezwykle popularna odmiana maszyn, która pozwala na bezproblemowe mycie mocno zastawionych posadzek, takich jak np. przychodnie, sklepy, magazyny itd. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie podłączenie maszyny kablowej jest niemożliwe.

Urządzenia zostały podzielone na kategorie pod względem wielkości powierzchni którą mają sprzątać. Na najmniejsze pomieszczenia, idealnie sprawdzi się Numatic TTB 1840, która dzięki swoim małym rozmiarom jest w stanie umyć posadzkę wszędzie tam, gdzie większe maszyny nie mają szans. Najczęściej używana jest np. w szkołach lub sklepach. Na średniej wielkości pomieszczenia najchętniej wybierany jest model TGB 4045, a na największe Numatic TTV 678G , która posiada fotel, regulowaną szerokość czyszczenia i wiele innych zalet.

Największe zalety bateryjnych maszyn czyszczących

Bardzo pojemne akumulatory pozwalają na niezwykle długie czyszczenie. Nie ogranicza ich kabel i gniazdo do zasilania, mogą być używane na posadzkach na których stoją np. regały, których nie można przesunąć. Urządzenia te wyposażone zostały wyposażone w prostownik, który znacznie ułatwia ładowanie baterii.

TTB 1840G czyli najmniejsza z nich, dostarczana jest z dwoma akumulatorami, z których jeden może pracować w urządzeniu a drugi w tym czasie ładować się. Bateryjne maszyny czyszczące są znacznie cięższe od swoich kablowych odpowiedników, co zapewnia im dużo lepszy docisk do podłoża.