Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Pionowe

14 produkt(ów)

 • Robot PURON PR10 oferuje imponującą moc ssącą o wartości do 25000 Pa, gwarantując szybkie i skuteczne czyszczenie. Jest niezwykle lekki, ważący zaledwie 1,5 kg, co znacznie ułatwia jego manewrowanie. W komplecie znajduje się bogaty zestaw akcesoriów, a czas pracy zależy od wybranej mocy ssącej (45 min./20 min./8 min.). Zbiornik o pojemności 550 ml można łatwo opróżnić za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo, wbudowane lampki przy turboszczotce ułatwiają lokalizację obszarów do odkurzenia, gdzie znajduje się kurz.

 • Odkurzacz PURON PU20 MOP PLUS zapewnia imponującą siłę ssącą do 25000 Pa, umożliwiając szybkie i dokładne czyszczenie. Jest lekki (1,5 kg), posiada bogaty zestaw akcesoriów, długą żywotność baterii oraz zaawansowany system filtracji. Pojemny zbiornik o pojemności 550 ml można łatwo opróżnić za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo, lampki przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiającą znajdowanie kurzu. Odkurzacz PU20 MOP PLUS to niezawodne narzędzie, które zapewnia skuteczne i wygodne sprzątanie.

 • Odkurzacz profesjonalny o dwóch szerokościach czyszczenia

 • Bardzo poręczny i pojemny odkurzacz plecakowy, do sprzątania w ciężko dostępnych miejscach.

 • Jest to profesjonalny odkurzacz do zanieczyszczeń suchych. Bardzo ergonomiczny.

 • Odkurzacz PURON PU30 FLEX MOP to doskonałe narzędzie do skutecznego i wygodnego sprzątania. Posiada potężną siłę ssącą do 28 kPa, łamaną rurę do odkurzania pod meblami, bogaty zestaw akcesoriów, efektywną filtrację HEPA H13 oraz ultralekką konstrukcję. Dodatkowo, wyposażony jest w turboszczotkę z podświetleniem LED oraz pojemny zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 700 ml. Dzięki tym zaletom, odkurzacz PURON PU30 FLEX MOP zapewnia skuteczne i wygodne sprzątanie w różnych warunkach.

 • Tecnica CRX - odkurzacz kolumnowy Tecnica CRX - odkurzacz kolumnowy
  Już od: 1 746,91 zł
  Brak w magazynie

  Profesjonalny odkurzacz przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń suchych

 • W zestawie odkurzacza PURON PU30 znajdziesz dodatkową baterię, która podwaja czas pracy urządzenia, umożliwiając aż 96 minut nieprzerwanego odkurzania. Dodatkowo, zestaw obejmuje podstawkę mopującą, potężną siłę ssącą sięgającą 28 kPa, łamaną rurę ułatwiającą odkurzanie pod meblami, bogaty zestaw akcesoriów, ultralekką konstrukcję, skuteczną filtrację HEPA H13, turboszczotkę z podświetleniem LED oraz pojemny zbiornik o pojemności 700 ml na zanieczyszczenia.

 • Odkurzacz do użytku profesjonalnego lub domowego. Niezwykle ergonomiczna budowa.

 • Henry Quick to nowoczesny i wygodny bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który umożliwia bezpyłowe opróżnianie. To doskonałe urządzenie do skutecznego czyszczenia w każdym domu.

 • -10%

  Santoemma BT350 odkurzacz pionowy
  Santoemma BT350 odkurzacz pionowy

  Normalna cena: 3 719,52 zł

  Cena promocyjna: 3 347,57 zł

  Niezawodny odkurzacz szczotkowy Santoemma BT350 do głębokiego odkurzania dywanów. Dostępny w dwóch rozmiarach. Usuwa kurz, piasek i brud z włókien dywanu, przedłużając żywotność wykładzin. Wstępne oczyszczenie przed praniem jest koniecznością.

 • -10%

  Santoemma BT450 odkurzacz pionowy
  Santoemma BT450 odkurzacz pionowy

  Normalna cena: 3 913,25 zł

  Cena promocyjna: 3 521,92 zł

  Prezentujemy niezawodny odkurzacz szczotkowy Santoemma BT450, idealny do głębokiego odkurzania dywanów, dostępny w dwóch rozmiarach i skutecznie usuwający kurz, piasek oraz brud z włókien dywanu. Jego regularne użytkowanie zapewnia lepszy wygląd i dłuższą żywotność wykładzin dywanowych, dlatego wstępne oczyszczenie przed praniem jest niezbędne.

 • Cleanfix BS 360 odkurzacz pionowy z elektroszczotką walcową, która głęboko penetruje włókno dywanu czy wykładziny

 • -10%

  Numatic NQ 100 Quick odkurzacz pionowy do pracy na sucho
  Numatic NQ 100 Quick odkurzacz pionowy do pracy na sucho

  Normalna cena: 5 533,77 zł

  Cena promocyjna: 4 980,39 zł

  Numatic Quick NQ100 to profesjonalny odkurzacz pionowy, który działa bezprzewodowo. Jest idealny do szybkiego usuwania suchych zanieczyszczeń w biurach, barach, sklepach czy warsztatach. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość efektywnego działania w miejscach, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony. Ten model został specjalnie zaprojektowany do użytku profesjonalnego. Odkurzacz jest wyposażony w dwie baterie litowo-jonowe, które zapewniają maksymalną wydajność. Dzięki nim można korzystać z urządzenia przez okres do 60 minut na jednej baterii, co daje dużą swobodę podczas sprzątania.

14 produkt(ów)