Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Płaskie

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Mopy płaskie to profesjonalne mopy do sprzątania. Świetnie sprawdzą się przy myciu wszystkich rodzajów podłóg jak np. PCV, płytki, panele, linoleum, kamień itd.

W naszej ofercie znajdują się do wyboru:

  • kompletne mopy z różnym rodzajem zapięć
  • wkłady o różnorodnych wymiarach
  • stelaże, które pomogą Ci w wygodniejszym sprzątaniu
  • kije

Profesjonalne mopy płaskie, to przede wszystkim wygodny i szybki wybór, rekomendowany do profesjonalnego sprzątania. Są idealnym rozwiązaniem dla szkół, zakładów, przedsiębiorstw, szpitali i firm sprzątających. Nasze mopy sprawdzą się ponadto w sprzątaniu domowym.

W ofercie posiadamy niezbędne akcesoria do wszystkich rodzajów mopów:

  • wkłady
  • stelaże
  • kije
  • wiadra

Spersonalizowana chemia ułatwi odświeżenie oraz utrzymanie czystości posadzki.

Najpopularniejszym środkiem do bieżącego czyszczenia jest Blue Star. Jest to środek, którego skuteczność wynika z kombinacji substancji czynnych. Charakteryzuje się wysoką siłą usuwania brudu. Podczas czyszczenia brud zatrzymywany jest w wodzie, co blokuje rozprowadzanie go na posadzce. Drugim bardzo popularnym środkiem jest Kleen Sensative Lemon, uniwersalny środek pielęgnująco-czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wysokiej jakości materiały i tworzywa, z jakich wykonane są nasze produkty, umożliwiają długie i wygodne użytkowanie całego kompletu mopa. Długa żywotność sprzętu sprzyja oszczędności finansowej, gdyż nie jest konieczna częsta wymiana, tak jak zdarza się to przy sieciówkowych produktach.

Najpopularniejsze mopy?

Największą popularnością cieszą się zestawy, które umożliwiają samodzielne kompletowanie mopa. TTS kompletny mop kieszeniowy, zestaw charakteryzuje się nakładanym na stelaż wkładem. TTS Speedy kompletny mop to mop, w którym wkład mopa przypinany jest do stelaża. TTS komplet z rzepem stanowi funkcjonalną opcję, która umożliwia sprawne ściąganie wkładu ze stelaża po zakończonym myciu.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest mopTTS Light 3 otwory. Stelaż o takiej budowie, uniemożliwia zsunięcie się wkładu podczas pracy i płukania

Nowym rozwiązaniem i wygodną alternatywą jest mop TTS dual system. Mop ten posiada dwie opcje montowania wkładu: system speedy (zamykanie na klapy) oraz system kieszeniowy (zsuwanie wkładu z kieszeni). Wybór ten pozwala dostosować komplet do osobistych potrzeb i wygody użytkownika. Doskonale sprawdzi się w domach, biurach oraz butikach.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.