Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria do maszyn czyszczących

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria do maszyn czyszczących to dział, w którym znajdziemy takie akcesoria do maszyn czyszczących jak szczoty, uchwyty padów, gumy do ssaw, węże do maszyn czyszczących oraz bateria do maszyn czyszczących.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w zakładach
  • w szpitalach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szkołach

Co wyróżnia nasze produkty?

Te akceoria do maszyn czyszczących wyróżnia wykonanie wysokiej jakości, z bardzo wytrzymałych materiałów.

Jakie akceoria do maszyn czyszczących najlepiej wybrać?

Kiedy wybieramy szczotkę do maszyny czyszczącej, najlepiej w pierwszej kolejności wybrać ją według typu, aby dopasować rodzaj szczotki do podłogi, którą będziemy czyścić. Tutaj możemy wyróżnić kilka rodzaji szczotek:

  • szczotki miękkie do maszyny czyszczącej Numatic - te szczotki przeznaczone są do czyszczenia podłóg pokrytych powłoką ochronną, nieodpornych na zarysowanie oraz do czyszczenia wykładzin dywanowych oraz dywanów.
  • szczotki twarde do maszyny czyszczącej Numatic - to szczotki, które sprawdzą się podczas czyszczenia większości rodzajów posadzek i podłóg. Włosie tych szczotek jest odporne na zużycie, do tego bardzo dobrze czyszczą wiele rodzajów powierzchni. Jednak tego rodzaju szczotek nie powinno się stosować na delikatne rodzaje podłóg oraz pokrytych powłoką ochronną. To mogłoby doprowadzić do zepsucia powierzchni
  • szczotka tyneksowa do maszyny czyszczącej Numatic - tego rodzaju szczotkę wykonano z bardzo twardego tworzywa - włókna węglowego. Jej konstrukcja sprawia, że jest znaczniej bardziej wytrzymała od reszty szczotek. Jednak tak jak w przypadku szczotki twardej, należy pamiętać aby nie stosować jej na powierzchniach pokrytych powłoką ochronną oraz delikatnych

Kiedy wybierzemy już odpowiedni rodzaj szczotki, czas przejść do jej rozmiaru, aby pasowała do obecnie używanej maszyny czyszczącej. Tutaj możemy wyróżnić:

Podczas wyboru uchwytu pada, warto skupić się przede wszystkim na jego rozmiarze, aby pasować do używanej obecnie maszyny czyszczącej.

Wybór gumy do ssawy, opiera się głównie na wyborze rodzaju gumy, czyli do ssawy aluminiowej lub plastikowej. Do tego trzeba wziąć jeszcze pod uwagę model obecnie używanego sprzętu, aby guma była z nim kompatybilna.

Wąż do maszyny czyszczącej wybiera się na podstawie obecnie używanego modelu.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.