Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

38 mm

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Rury do odkurzaczy Numatic 38mm to dział, w którym znajdziemy rury kolankowe do odkurzaczy Numatic oraz rury proste do odkurzaczy Numatic o średnicy 38mm.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w szkołach
  • w firmach sprzątających
  • w szpitalach
  • w przedsiębiorstwach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione rury do odkurzaczy Numatic 38mm wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie rury do odkurzacza 38mm najlepiej wybrać?

Wybór rury do odkurzacza Numatic jest dosyć prosty. Rury do odkurzaczy Numatic o średnicy 38mm podzielone są zaledwie wedłuch ich konstrukcji. Polecamy wybrać kombinację, która ułatwi pracę personelu sprzątającego, to może przełożyć się na jego efektywność oraz oszczędność czasu wymaganego na posprzątanie pomieszczeń.

Rury do odkurzacza Numatic o średnicy 38mm dzielimy na rury kolankowe do odkurzacza Numatic oraz rury proste do odkurzacza Numatic. Obie rury wykonane są ze stali nierdzewnej.

Jeśli planowany jest zakup kilku rur do odkurzacza Numatic 38mm, warto przyjrzeć się produktowi zestaw rur do odkurzacza Numatic 38mm ze stali nierdzewnej.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.