Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do rąk

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Środki czyszczące do dezynfekcji rąk. Doskonałe do bieżącego czyszczenia ciała. Odpowiedni dobór chemii zapewnia dokładną dezynfekcję. Środki świetnie sprawdzają się np. w sklepach spożywczych, centrach handlowych, na basenie, w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, sklepach, restauracjach, biurach, lotniskach.

Co wyróżnia nasze produkty?

Naszą chemię wyróżnia doskonała jakość. Produkty w aroeozolu ułatwiają dozowanie. Dodatkowo dzięki temu produkty są niezwykle wydajne. Starczają na wiele użyć.

Środki wykazują działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze. Zapewniają sterylną powierzchnię rąk i innych elementów ciała. Skutecznie dezynfekują pomieszczenia, urządzenia oraz powierzchnie odporne na działanie alkoholu.

W ofercie posiadamy również środek do dezynfekcji tkanin Kleen Lavo Des 60 Kompakt do dezynfekcji tkanin. Przeznaczony jest do wszystkich mieszanek bawełny, syntetycznych tkanin oraz włókien. Pierze i dezynfekuje już przy 2,2 g/l roztworu piorącego.

Najpopularniejsze środki dezynfekujące?

Największą popularnością cieszy się produkt przeznaczony do bieżącego dezynfekowania - Septa Sine CID 1. Preparat jest wirusobójczy, grzybobójczy i bakteriobójczy. Do stosowania w szpitalach, basenach, kuchniach przemysłowych itd.

Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osągnięciu zamierzonego efektu.