Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części do odkurzaczy Numatic

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria i części do odkurzaczy Numatic to dział, w którym znajdziemy takie akcesoria do odkurzaczy Numatic jak worki, ssawki, węże, rury, filtry oraz akcesoria do odkurzaczy piorących Santoemma.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w zakładach
  • w szpitalach
  • w przedsiębiorstwach

Co wyróżnia nasze produkty?

Te akcesoria do odkurzaczy Numatic wyróżnia wykonanie wysokiej jakości, z bardzo wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria do odkurzaczy Numatic najlepiej wybrać?

Worki do odkurzacza Numatic wybieramy według modelu odkurzacza. Dodatkowo możemy znaleźć tutaj worki wielokrotnego użytku.

Ssawki do odkurzacza Numatic najlepiej wybrać według tego, gdzie obecnie dokonujemy czynności sprzątających. Jeśli potrzebuje posprzątać w ciasnych szczelinach, w tym wypadku sprawdzi się ssawka szczelinowa. Natomiast jeśli są to inne trudno dostępne miejsca, warto zastanowić się nad ssawką gumową do odkurzacza Numatic.

Węże do odkurzaczy Numatic możemy podzielić na węże zwykłe (sprawdzą się do odkurzania na sucho) oraz węże ekstrakcyjne (do transportowania płynów podczas odkurzania na mokro).

Rury do odkurzacza Numatic mamy kolankowe oraz proste. Do tego można je także podzielić według wykonania, mamy rury malowane proszkowo oraz rury ze stali nierdzewnej

Filtry do odkurzacza Numatic dzielimy według zastosowania, mamy tutaj filtry zwykłe, filtr do odkurzania na mokro, filtry przeznaczone do zbierania szkła, filtry z węglem aktywowanym, który potrafi zneutralizować nieprzyjemne zapachy, aby nie wydobywały się z odkurzacza oraz filtry antyalergiczne.

Akcesoria do odkurzaczy piorących Santoemma wybieramy według czynności sprzątających jakie mamy do wykonania. Tutaj możemy wyróżnić akcesoria do sprzątania tapicerki, szczotki do podłóg twardych, przystawkę do dywanów, przystawkę do podłóg twardych oraz wiele innych.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.