Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

Wszystkie akcesoria i części do maszyn czyszczących, stanowią oryginalne produkty zatwierdzone przez producenta. Niezwykle wytrzymałe oraz odporne na pęknięcia i zużycie.

Akcesoria wymienne Numatic

W zależności od wielkości maszyny czyszczącej, dobieramy wielkość szczoty, pada lub uchwytu. Szczoty do maszyn świetnie sprawdzają się na twardych powierzchniach, są bardzo wytrzymałe i dokładne podczas sprzątania. Pady czyszczące mocuje się do specjalnego uchwytu. W zależności od rodzaju powierzchni i tego jak mocno jest zanieczyszczona, dobierany jest specjalistyczny pad. Pady posiadają różne twardości oznaczone konkretnymi kolorami. Im ciemniejszy kolor tym pad posiada twardszą strukturę. Jasne pady służą do bieżącego mycia lub polerowania.

Innym niezbędnym akcesorium są gumy zbierające. W zależności od rodzaju listwy, która zamontowana jest w urządzeniu, dobieramy odpowiednią długość i kolor gumy. Najczęściej stosowane są zielone gumy do ssaw.

Części zamienne Numatic

Wszystkie części zamienne dostępne na stronie to oryginalne produkty Numatic. Firma posiada wszystkie części zamienne, nawet do sprzętu, którego sprzedaż została zakończona. Dając gwarancję dostępności oryginalnych części zamiennych. W ofercie posiadamy węże do maszyn (odpływowe, dopływowe), korki, ssawy, silniki, prostowniki, baterie i przewody zasilające.

Serwis Numatic

Nasz serwis maszyn czyszczących Numatic naprawia usterki w ciągu 48 godzin, na terenie całego kraju. Należy zgłosić uszkodzenie za pomocą formularza, maila lub telefonicznie, dokładnie opisać usterkę i poczekać na przyjazd serwisanta.