Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria do maszyn czyszczących to dział, w którym wiele akcesoriów do maszyn czyszczących jak szczoty, gumy do ssaw, uchwyty padów, bateria do maszyn czyszczących oraz węże do maszyn czyszczących .

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w przedsiębiorstwach
  • w firmach sprzątających
  • w szkołach
  • w zakładach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Te akcesoria do maszyn czyszczących wyróżnia wykonanie wysokiej jakości, z bardzo wytrzymałych materiałów.

Jakie akceoria do maszyn czyszczących najlepiej wybrać?

Kiedy dochodzi do wyboru szczotki do maszyny czyszczącej, jako pierwsze kryterium, warto wziąć pod wagę rodzaj szczotki, aby dopasować ją do obecnie sprzątanej podłogi i przede wszystkim jej nie uszkodzić. Możemy tutaj wymienić kilka rodzajów szczotek do maszyny czyszczącej:

  • szczotki miękkie do maszyny czyszczącej Numatic - takie szczotki przeznaczone są do delikatnych podłóg oraz powierzchni pokrytych powłoką zabiezpieczającą. Można ją także stosować do czyszczenia wykładzin oraz dywanów.
  • szczotki twarde do maszyny czyszczącej Numatic - tych szczotek można używać do czyszczenia większości rodzajów podłóg i posadzek. Posiadają włosie odporne na życie. Jednak tego rodzaju szczotek nie polecamy wykorzystywać do czyszczenia podłóg pokrytych powłoką ochronną lub delikatnych podłóg. Mogą one ulec uszkodzeniu.
  • szczotka tyneksowa do maszyny czyszczącej Numatic - ta szczotka to najbardziej wytrzymała szczotka z wymienionych tutaj. Została wykonana z włókna węglowego, a właściwie jej włosie. Podobnie jak szczotki twarde, nie poleca się stosować ich na delikatne podłogi i pokryte powłoką ochronną, aby ich nie uszkodzić.

Następnym krokiem do wyboru odpowiedniej szczotki, jest wybór jej rozmiaru, aby była dopasowana do obecnie używanego modelu maszyny czyszczącej

Kiedy natomiast dochodzi do wyboru uchwytu pada, warto kierować się jego rozmiarami, aby podobnie jak szczotka, pasował do obecnie używanego modelu maszyny czyszczącej.

Gumę do ssawy należy wybrać także według używanego modelu sprzętu. Możemy tutaj wyróżnić gumy do ssawy aluminiowej lub plastikowej.

Wąż do maszyny czyszczącej wybieramy na podstawie modelu maszyny czyszczącej, aby był do niej dopasowany.

Wybór ssawy do maszyny czyszczącej, także zawęża się do wyboru ssawy kompatybilnej z modelem używanej maszyny czyszczącej.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.