Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

Wszystkie akcesoria i części do maszyn czyszczących, to oryginalne produkty zatwierdzone przez producenta. Niezwykle wytrzymałe i odporne na pęknięcia i zużycie.

Akcesoria wymienne Numatic

W zależności od wielkości maszyny czyszczącej, dobieramy wielkość szczoty, pada lub uchwytu. Szczoty do maszyn świetnie sprawdzają się na twardych powierzchniach, są bardzo wytrzymałe i długo służą podczas sprzątania. Pady czyszczące przyczepia się do specjalnego uchwytu, są to najpopularniejsze akcesoria wymienne używane podczas czyszczenia powierzchni. W zależności od rodzaju powierzchni i tego jak mocno jest zanieczyszczona, dobieramy pad odpowiedniej twardości - ta oznaczona jest ona kolorami - im ciemniejszy tym pad twardszy, jasne służą do bieżącego mycia lub polerowania.

Innym niezbędnym akcesorium wymiennym stosowanym w maszynach czyszczących są gumy zbierające. W zależności od rodzaju listwy, która zamontowana jest w urządzeniu, dobieramy odpowiednią długość i kolor. Aktualnie najczęściej stosowane są zielone gumy do ssaw.

Części zamienne Numatic

Wszystkie części zamienne dostępne na stronie są to oryginalne części Numatic. Firma ta podkreśla, że na przestrzeni tylu lat ich działalności i wyprodukowaniu wielu różnych maszyn czyszczących, wciąż są w stanie wyprodukować każdą część zamienną. W ofercie posiadamy węże do maszyn (odpływowe, dopływowe), korki, ssawy, silniki, prostowniki, baterie i przewody zasilające.

Serwis Numatic

Nasz serwis maszyn czyszczących Numatic działa w ciągu 48 godzin, na terenie całego kraju. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza, maila lub telefonicznie, dokładnie opisać usterkę i poczekać na przyjazd serwisanta.