Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Powierzchnia 500-1000 m2

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Wszystkie urządzenia czyszczące znajdujące się w tej kategorii, pozwalają na łatwe i wygodne wyczyszczenie średniej wielkości powierzchni. Świetnie sprawdzają się na każdego rodzaju posadzce.

Bateryjne maszyny czyszczące

W zależności od wielkości posadzki, która ma być czyszczona, dobieramy odpowiedni model urządzenia. Najmniejsze z nich świetnie radzą sobie w małych pomieszczeniach, czyli wszędzie tam, gdzie większość ich większych odpowiedników nie dałoby sobie rady. Najczęściej wybieranymi maszynami czyszczącymi na średniej wielkości i małe powierzchnie (500-100 m2) są Numatic TTB 1840G i Cleanfix RA 431 IBC.

Gdzie używać małych maszyn do mycia podłóg?

Najlepiej sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak szpitale, hotele, sklepy, salony samochodowe i szkoły. Najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach małych lub mocno zastawionych, np. regałami. Regulacja gryfu pozwala na bardzo ergonomiczną pracę każdemu, a łatwe nalewanie, opróżnianie zbiorników i możliwość wykorzystania zarówno szczoty czyszczącej jak i każdego rodzaju pada sprawiają, że są to najchętniej wybierane urządzenia do sprzątania.

Akcesoria do urządzeń czyszczących

W maszynach czyszczących Numatic w zależności od rodzaju posadzki i zanieczyszczeń, możemy użyć szczoty twardej lub pada czyszczącego - te możemy podzielić na kolory, które rozróżniają ich twardość. Im ciemniejszy, tym mocniejsze zabrudzenia jest w stanie doczyścić, do mocnych zanieczyszczeń najodpowiedniejszy będzie pad czarny lub brązowy, natomiast to bieżącego utrzymania czystości najlepiej sprawdzą się pady w kolorach zielonym lub niebieskim.