Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Powierzchnia 500-1000 m2

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Wszystkie urządzenia czyszczące znajdujące się w tej kategorii, pozwalają na łatwe i wygodne wyczyszczenie średniej wielkości powierzchni. Świetnie sprawdzają się na każdego rodzaju posadzce.

Bateryjne maszyny czyszczące

W zależności od wielkości posadzki, która ma być czyszczona. Najmniejsze z nich świetnie radzą sobie w małych pomieszczeniach, czyli wszędzie tam, gdzie większość z nich nie ma możliwości wyczyścić powierzchni. Maszyny te najczęściej wybieranymi urządzeniami tej kategorii są TTB 1840G, Cleanfix jakiś tam i inne.

Gdzie używać małych maszyn do mycia podłóg?

Najlepiej sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak szpitale, hotele, sklepy, salony samochodowe i szkoły. Najczęściej wykorzystywane są w pomieszczeniach małych lub mocno zastawionych, np. regałami. Regulacja gryfu pozwala na bardzo ergonomiczną pracę każdemu. Dodatkowo łatwe nalewanie i opróżnianie zbiorników i możliwość wykorzystania zarówno szczoty czyszczącej jak i każdego rodzaju pada sprawiają, że są to najchętniej wybierane urządzenia do sprzątania wszędzie tam, gdzie jest świadomość, że zwykły mop nie da sobie rady.

Akcesoria do urządzeń czyszczących

W maszynach czyszczących Numatic w zależności od rodzaju posadzki i zanieczyszczeń, możemy użyć szczoty twardej lub pada czyszczącego. Pady podzielić możemy na kolory pod względem twardości.