Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Uchwyty padów

9 produkt(ów)

9 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Uchwyty padów do szorowarek jednotarczowych to dział, w którym znajdują się uchwyty padów do szorowarek jednotarczowych o różnej wielkości oraz różnego zastosowania.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach
  • w firmach sprzątających
  • w zakładach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione uchwyty padów Numatic wyróżnia wykonanie wysokiej jakości. Akcesoria zostały wykonane z wytrzymałych materiałów.

Jakie uchwyty padów Numatic najlepiej wybrać?

Przy wyborze uchwytu pada Numatic, warto zacząć od rozmiarów uchwytu pada. Tutaj znajdziemy uchwyty pada Numatic 400 mm 16" oraz uchwyt pada Numatic 355 mm 14" a także uchwyt pada Numatic 330mm 13" z rzepami do montowania padów czyszczących.

Kolejnym kryterium wyboru uchwytu pada, powinno być jego przeznaczenie. Tutaj znajdziemy uchwyt pada Numatic z kamieniami, uchwyt pada Numatic do papieru ściernego czy uchwyt pada ze szczotkami drucianymi, które można zastosować w takich modelach jak Numatic NPR/HFM 1515 czy Numatic NR 1500. Oprócz tego są zwykłe uchwyty pada Numatic z rzepami do montowania padów czyszczących oraz zwykły uchwyt pada Numatic do maszyn czyszczących

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.