Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych zostały stworzone do pracy w najcięższych warunkach. Polecamy szczoty, uchwyty padów, układy ssące, obciążenia. Elementy można dostosować do własnych potrzeb. Jest to sposób na ułatwienie oczyszczania małych i dużych powierzchni.

W naszej ofercie posiadamy:

Dlaczego warto zakupić akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych?

Wszystkie akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych firm Numatic oraz Cleanfix dostępne w tej kategorii, to elementy przeznaczone do profesjonalnych urządzeń, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w biurach, przychodniach, hotelach, a także na dużych powierzchniach np. halach produkcyjnych. Szorowarki dedykowane małym powierzchniom wyposażone zostały w specjalne szczoty, które radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dodatkowe akcesorium takie jak zbiornik na chemię, usprawnia pracę i pozwala na wygodne dozowanie chemii.

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w zakładach
  • w szkołach
  • w szpitalach
  • w przedsiębiorstwach

Co wyróżnia nasze produkty?

Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych odporne są na intensywną eksploatację przez wiele lat. Tworzywo, z którego wykonane są elementy jest niepodatne na pęknięcia i zarysowania.

Jakie akcesoria i części do szorowarki i froterki najlepiej wybrać?

Kiedy dochodzi do wyboru szczoty do maszyny czyszczącej, najlepiej zacząć wybór od ustalenia rodzaju podłogi jaki obecnie czyścimy. Do podłóg odpornych na zarysowania i bez powłoki ochronnej, można wykorzystać szczotkę twardą, która może być wykorzystywana podczas większości czynności sprzątających. Natomiast jeśli mamy do wyczyszczenia podłogę z powłoką ochronną lub nieodporną na zarysowania, w tym wypadku sprawdzi się szczotka miękka do maszyny czyszczącej.

Kiedy już dobierzemy odpowiedni rodzaj szczotki czyszczącej do podłogi, należy wybrać rozmiar szczotki adekwatny do obecnie używanej maszyny czyszczącej.

Natomiast podczas wyboru odpowiedniego uchwytu pada, należy kierować się także jego zastosowaniem, ponieważ posiadamy uchwyty pada zwykłe, uchwyty pada z kamieniami, uchwyt pada z drucianymi szczotkami oraz uchwyt pada do papieru ściernego.

Wybór układu ssącego najlepiej oprzeć o dopasowanie go do obecnie używanej maszyny czyszczącej.

Posiadamy także takie akcesoria jak przewód do maszyny czyszczącej Numatic NNL 332, zbiornik na płyn do maszyny czyszczącej, oraz Numatic Spray System do szorowarek.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.