Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do szorowarek jednotarczowych

Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych zostały stworzone do pracy w najcięższych warunkach. Polecamy szczoty, uchwyty padów, układy ssące, obciążenia. Elementy można dostosować do własnych potrzeb. Jest to sposób na ułatwienie oczyszczania małych i dużych powierzchni.

Dlaczego warto zakupić akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych?

Wszystkie akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych firm Numatic oraz Cleanfix dostępne w tej kategorii, to elementy przeznaczone do profesjonalnych urządzeń, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w biurach, przychodniach, hotelach, a także na dużych powierzchniach np. halach produkcyjnych. Szorowarki dedykowane małym powierzchnią wyposażone zostały w specjalne szczoty, które radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dodatkowe akcesorium takie jak zbiornik na chemię, usprawnia pracę i pozwala na wygodne dozowanie chemii.

Co wyróżnia profesjonalne akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych?

Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych odporne są na intensywną eksploatację przez wiele lat. Tworzywo, z którego wykonane są elementy jest niepodatne na pęknięcia i zarysowania.

Najpopularniejsze szorowarki Numatic

Zdecydowanie najpopularniejszym modelem profesjonalnej szorowarki do biur i hoteli jest Numatic LoLine NLL332. Posiada bardzo bogate wyposażenie, cicho pracujący silnik i świetnie sprawdzi się jako szorowarka do małych i średnich powierzchni. Przeznaczona zarówno do gruntownego, jak i okresowego czyszczenia.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.