Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do szorowarek jednotarczowych

Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych Numatic oraz Cleanfix, to akcesoria stworzone do pracy w najcięższych warunkach. Do wyboru szczoty, uchwyty padów, układy ssące, obciążenia,dostosuj to do swoich potrzeb dzięki dobrze odpowiedniej wielkości, pojemności, które ułatwią sprzątanie małych i dużych powierzchni.

Dlaczego warto zakupić akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych?

Wszystkie akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych urządzeń Numatic i Cleanfix dostępne w tej kategorii, to akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych przeznaczone do profesjonalnych urządzeń zapewniających wysoką jakość sprzątania. Świetnie sprawdzają się w biurach, przychodniach, hotelach lub centrach handlowych, a także dużych powierzchniach jak hale produkcyjne. Niektóre z modeli szorowarek zostały skonstruowane specjalnie do małych przestrzeni. Szorowarki te wyposażone zostały w specjalne szczoty, które radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami oraz w dodatkowe akcesoria jak zbiornik na chemię, który dzięki swojej budowie ułatwia pracę i pozwala na wygodne dozowanie chemii.

Co wyróżnia profesjonalne akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych?

Przede wszystkim to, że oryginalne. Co za tym idzie jakość, która pozwala na długie używanie bez problemu z eksploatacją. Akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych pozwalają nawet na używanie przez wiele lat, ponieważ tworzywo, z którego są stworzone jest odporne na pęknięcia i zarysowania

Numatic oraz Cleanfix stawia na jakość sprzętu dlatego materiał z którego są wykonane wszystkie elementy w tym akcesoria i części do szorowarek jednotarczowych zapewnia odporność na korozje, rdzę, a także zarysowania i pęknięcia. Wytrzymałe silniki zachowują swoją żywotność mimo długiej pracy. Konstrukcja umożliwiają pracę kilka lub kilkanaście godzin dziennie przy wielozmianowości z obciążeniem w warunkach przemysłowych. Dodatkowo obudowa odporna na pęknięcia i uderzenia pozwala na długoletnią pracę.

Najpopularniejsze szorowarki Numatic

Zdecydowanie najpopularniejszym profesjonalną szorowarką do biur i hoteli jest Numatic LoLine NLL332 Posiada bardzo bogate wyposażenie, cichy silnik i świetnie sprawdza się jako szorowarka do małych i średnich powierzchni do gruntownego oraz okresowego czyszczenia. Pracuje z chemią firmy Kleen, które znakomicie czyszczą posadzki, nie pozostawiając smug oraz rozmazów