Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Zestawy

Produkty 1 do 21 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 21 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Co znajduje się w tej kategorii?

Zestawy do wózków hotelowych to dział, w którym znajdziemy gotowe zestawy do wózków hotelowych, które znacznie ułatwią pracę personelowi sprzątającemu oraz pomogą dopasować wózek do indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w szkołach
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szpitalach
  • w firmach sprzątających

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione zestawy do wózków hotelowych wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jaki zestaw do wózka hotelowego najlepiej wybrać?

Podczas wyboru zestawu do wózka hotelowego warto kierować się indywidualnymi potrzebami, aby dopasować elementy wózka do obecnych warunków sprzątania oraz jak najbardziej usprawnić pracę personelu sprzątającego.

Aby dokonać odpowiedniego wyboru, warto zwrócić uwagę na kuwety zwykłe, kuwety z przegrodami, kuwety boczne oraz kuwety górne.

Dodatkowo dobrze dobrane zestawy takie jak wiaderko pod mop, platforma pod odkurzacz czy uchwyt na tablet pomogą się sprawnie przemieszczać z całym sprzętem i mieć go zawsze pod ręką.

Posiadamy także zestawy, które ułatwią zbieranie odpadów jak zestaw na odpady 30 litrów, zestaw do mocowania worka 120 litrów czy zestaw do dwóch worków po 70 litrów.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.