Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Parownice

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Parownice to urządzenia umożliwiające sprawne czyszczenie powierzchni. Szybkie sprzątanie i osuszanie powierzchni zapewnia oszczędność finansową. Wytwarzana przez urządzenie para wodna, eliminuje bakterie tym samym dezynfekując powierzchnię.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie akcesoria ułatwiające pracę tj. węże, lance, szczoty oraz dysze.

Co wyróżnia nasze produkty?

Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość, możliwość szybkiej pracy, oszczędność pieniędzy i środków chemicznych. Parownice redukują ilość używanej chemii i wody. Dzięki czemu sprzątanie jest mniej szkodliwe dla środowiska. Ponadto wielozadaniowość parownicy zapewnia oszczędność czasową. Parownice polecane są szczególnie do:

  • łazienek,
  • kuchni,
  • piekarników,
  • szyb,
  • podłóg,
  • dywanów.

Najpopularniejsze produkty

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Parownica domowa STI. Jest to urządzenie o mocy 5 bar, stworzone ze stali nierdzewnej. Wykonane z materiału odpornego na uszkodzenia. Posiada automatyczne napełnianie. Maszyna do użytku pół-profesjonalnego.

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.