Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Parownice

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Parownice to urządzenia umożliwiające dużo szybsze wyczyszczenie każdego rodzaju powierzchni. Pomagają oszczędzić pieniądze, dzięki szybkiemu czyszczeniu i osuszaniu powierzchni. Dzięki działaniu na parze wodnej eliminują bakterie tym samym dezynfekując powierzchnię.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie całą gamę akcesoriów tj. węże, lance, szczoty oraz dysze.

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim możliwość dużo szybszej pracy, a także oszczędność pieniędzy i środków chemicznych. Redukując ilość używanej chemii i wody dbasz o środowisko i swój portfel. Dodatkowo dzięki wielozadaniowość parownicy oszczędza się czas. Pomagają w utrzymaniu czystości w

  • Łazienkach
  • Kuchni
  • Do piekarników
  • Szyb
  • Podłóg
  • Dywanów

Najpopularniejsze produkty

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Parownica domowa STI jest to urządzenie o mocy 5 bar, wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ma niezwykle długą żywotność. Do tego automatyczne napełnianie. Jest to maszyna do użytku pół-profesjonalnego.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.