Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do samolotów

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Wszystkie odkurzacze specjalistyczne produkowane przez firmę Numatic posiadają 2 lata gwarancji i wykonane zostały z bardzo wytrzymałego plastiku odpornego na pęknięcia podczas uderzeń.

Odkurzacze do samolotów

W tej kategorii znajdziesz odkurzacze, które zostały stworzone do pracy w samolotach, przy zasilaniu 115V 400 Hz, które spotykane jest właśnie w takich miejscach. Posiadają kompaktową budowę, która pozwala na poruszanie się w wąskich kabinach i przejściach.

Dodatkowo odkurzacze plecakowe pozwalają na wygodną pracę między fotelami, bez konieczności pilnowania urządzenia.

Profesjonalne odkurzacze do samolotów

Wszystkie odkurzacze do czyszczenia na sucho wyposażone są w worki Hepa-Flo, które świetnie filtrują powietrze z kurzu i roztoczy. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania filtrów, które podwyższają poziom filtracji roztoczy i kurzu nie pozwalając im wydostać się z odkurzacza z powrotem do powietrza. Niektóre z nich posiadają również możliwość czyszczenia zanieczyszczeń mokrych oraz ekstrakcji tapicerek i dywanów.

Do wszystkich odkurzaczy Numatic można dobrać odpowiednie ssawki - również takie, które nie pojawiają się w standardowym wyposażeniu urządzenia. Wszystkie ssawki podzielone są pod względem wielkości - 32 mm lub 38 mm, w zależności od tego z którym rodzajem akcesoriów odkurzacz pracuje można dobrać dowolną z nich, na sucho lub na mokro.