Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Rury

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Wszystkie rury i części dostępne w tej kategorii, to oryginalne produkty angielskiej firmy Numatic. Nasz serwis działa w ciągu 48 godzin na terenie całego kraju. W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do maszyn, które kiedykolwiek zostały wyprodukowane przez firmę Numatic.

Rury do odkurzaczy Numatic

W tej kategorii znajdziemy rury i komplety rur do urządzeń Numatic. Np. komplet rur ze stali nierdzewnej do odkurzaczy pracujących zarówno z akcesoriami o średnicy 32 mm jak i tymi o średnicy 38 mm, komplet rur malowanych proszkowo, pojedyncze rury, adapter i komplet natryskowy, pasujący do GVE 370, CT 470 i CTD 570.

Odkurzacze Numatic, to przede wszystkim gwarancja jakości i niezawodności nawet podczas regularnego używania w trudnych warunkach. Świetnie sprawdzają się nie tylko w domu ale również w firmie, hotelach, biurach czy firmach sprzątających. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałego plastiku, który odporny jest na uderzenia. Wszystkie akcesoria i części produkowane są przez Numatic i są oryginalnymi częściami producenta, co zapewnia nam gwarancję jakości. W ofercie odkurzacze na sucho, mokro lub do prania dywanów, tapicerek i wykładzin. Dostarczane są z wężami, rurami i workami, co czyni je od momentu otwarcia gotowymi do pracy.