Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do mycia okien

11 produkt(ów)

11 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

W tej kategorii znajdziesz sprzęt ręczny używany do mycia okien bieżącego czyszczenia .

Akcesoria do mycia okien.

Są to niezbędne przybory do kompleksowego czyszczenia szyb i luster. Myjki, skrobaki, ściągaczki i wiadra to produkty charakteryzujące się wytrzymałością i łatwością w użyciu. Dzięki myjkom i ściągaczkom na szybach nie pozostają smugi.

Co wyróżnia nasze produkty?

Wszystkie akcesoria wykonane są z wysokiej jakości materiału. Porządne tworzywo wykorzystane przy produkcji zapewnia długą żywotność produktów. Sprzęt ręczny jest prosty w czyszczeniu oraz łatwy w montażu. Uchwyty zostały pokryte gumą, aby zniwelować nieprzyjemne uczycie podczas długotrwałego użytkowania.

Polecany do czyszczenia:

  • okien
  • luster
  • innych szklanych powierzchni

Połączenie sprzętu ręcznego z profesjonalnym środkiem czyszczącym gwarantuje efektywne sprzątanie. Wszystkie środki sprzedawane są w formie koncentratu do rozrobienia.

Do powierzchni szklanych świetnie sprawdzi się Kleen Ultra Glasrein. To środek myjący nie pozostawiający smug, szybkoschnący, o bardzo świeżym zapachu. Natomiast do podłóg polecamy Kleen Sensative Lemon. Jest to pielęgnujący środek czyszczący, o przyjemnym i świeżym zapachu cytryny.

Konstruowane z myślą o sprzątaniu w każdym miejscu: hotelach, biurach oraz domach.

Najpopularniejsze produkty

Uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Moerman Combinator. To zestaw do profesjonalnego użytku jak i prac domowych. Doskonałe połączenie tworzy z Moerman Wiadro czarne 22L.

Jeśli nie znajdziesz wybranego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.