Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria i części

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Akcesoria i części do wózków sprzątających to dział, w którym znajdziemy akcesoria do wózków sprzątających z firmy Numatic oraz TTS.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w zakładach
  • w szkołach
  • w przedsiębiorstwach
  • w firmach sprzątających
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Przedstawione akcesoria do wózków sprzątających z firmy Numatic oraz TTS wyróżnia wykonanie wysokiej jakości z wytrzymałych materiałów.

Jakie akcesoria do wózków do sprzątania najlepiej wybrać?

Podczas wyboru akcesoriów do wózków do sprzątania, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na kompatybilność akcesoriów z wózkiem. Następnie warto zwrócić uwagę, czy te akcesoria dostosowane są do naszego obecnego sprzętu (np. wyciskarka do mopów sznurkowych i płaskich).

Przy wyborze akcesoriów do wózków do sprzątania, ważna jest także możliwość wymiany pojedynczych elementów. To pozwoli zmniejszyć koszty naprawy sprzętu.

Znajdziemy tutaj takie akcesoria jak wiadro do sprzątania o pojemności 4 litry lub 6 litrów TTS, worek osłonowy do stelaży o pojemności 150 litrów lub 180 litrów TTS oraz pokrywę na worek 120 litrów Numatic.

Z akcesorii do wózków do sprzątania wyróżnić możemy także wyciskarki Numatic i TTS. 

Wyciskarka szczękowa TEC do wózka do sprzątania jest przeznaczona do do wózków jedno-, dwu-wiadrowych oraz do wózków serwisowych. Ten model wyciskarki TTS pasuje do większości wózków do sprzątania od różnych producentów, które dostępne są na polskim rynku. Ta wyciskarka do wózków do sprzątania sprawdzi się podczas wyciskania długich wkładów bawełnianych 60 cm, 80 i 100 cm.

Uniwersalna wyciskarka doczołowa Numatic do wózków do sprzątania idealnie pasuje do wózków firmy Numatic. Została wykonana z bardzo wytrzymałego plastiku i jest określana jako jedna z najbardziej wytrzymałych wyciskarek do wózków do sprzątania.

Natomiast wyciskarka rolkowa TTS do wózków do sprzątania, to rozwiązanie idealne dla wózków do sprzątania z firmy TTS. Sprawdzi się podczas wyciskania mopów płaskich. Dla komfortu używania ta wyciskarka do wózka do sprzątania została wyposażona w osłonę przeciwko rozchlapywaniu wody.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.