Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wózki

Co znajduje się w tej kategorii?

Wózki o szerokim zastosowaniu np. do sprzątania, hotelowe, szpitalne, a także akcesoria do nich. W ofercie wózki firm Numatic, TTS i Eurosystem. Rozbudowana oferta wózków do sprzątania, zapewnia dobranie odpowiedniego modelu pod kątem budżetu i zapotrzebowania. Sprzęt doskonale nadaje się do bieżącego czyszczenia, a także do specjalistycznych prac takich jak dezynfekcja pomieszczeń. Dzięki dobraniu odpowiedniej chemii i mopa, sprzątanie staje się szybkie i efektywne. Możliwość konfiguracji pozwala dopasować wózek do potrzeb użytkownika.

Co wyróżnia nasze produkty?

Nasze produkty wyróżnia profesjonalna jakość. Wszystkie wózki wykonane są z wysokiej jakości materiału odpornego na pęknięcia i porysowania. Dzięki czemu użytkownik może cieszyć się długą żywotnością sprzętu. Duży asortyment umożliwia dopasowanie sprzętu do wymagań klienta. Wózki do sprzątania swoje zastosowanie znajdą w sklepach, centrach handlowych, butikach, hotelach, hostelach, apartamentach, przychodniach, poczekalniach, szpitalach.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wózek do sprzątania z każdego rodzaju. Do wyboru mamy bowiem wózki dwu-wiaderkowe i jedno-wiaderkowe, rozbudowane wózki serwisowe z dodatkowymi uchwytami na worki do śmieci i bieliznę, kuwety na akcesoria, wyciskarki, elementy zapewniające dodatkowe miejsce na postawienie i przewiezienie np. odkurzacza.

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Numatic HB 1812, jedno-wiaderkowy wózek do sprzątania z przegrodą 18/12 litrów. Wózki serwisowe to wielozadaniowe urządzenia. Numatic XCG 1 to wózek z odciskarką, dwiema kuwetami i dwoma mniejszymi wiaderkami.

Oprócz wózków serwisowych w ofercie znajdują się wózki hotelowe i szpitalne. Wózki są niezwykle funkcjonalne. Między innymi posiadają przesłony zawartości w formie drzwiczek lub rolet. Do wyboru przez klienta wielkość i wyposażenie wózków.

Wózki hotelowe pozwalają na wygodny transport czystej oraz zużytej bielizny w hotelach, hostelach, apartamentach. Uznaniem wśród klientów cieszy się TTS Magic Hotel 800 Basic. Jego wyposażenie zawiera 2 podstawy na worek, 2 uchwyty na worek 120 l, półki wewnętrzne, tylną ściankę oraz górną kuwetę na akcesoria do sprzątania.

Wózki szpitalne doskonale sprawdzają się do dezynfekcji i mycia pomieszczeń nie tylko sanitarnych. Numatic SCG 1806D SGA 13 to wózek do dezynfekcji z zestawem do impregnowania mopów dezynfekcyjnych.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego przedmiotu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osągnięciu zamierzonego efektu.