Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Wózki

Co znajduje się w tej kategorii?

Wózki do różnych zastosowań np. do sprzątania, hotelowe, szpitalne, a także akcesoria do nich. Posiadamy wózki takich producentów jak Numatic, TTS i Eurosystem. Oferta wózków do sprzątania jest tak rozbudowana, że każdy niezależnie od budżetu i potrzeb znajdzie coś dla siebie. Sprawdzają się świetnie do bieżącego czyszczenia powierzchni, a także do specjalistycznych prac takich jak dezynfekcja pomieszczeń. Dodatkowo dzięki dobraniu odpowiedniej chemii i mopa sprzątanie staje się przyjemne i wygodne. Dzięki możliwości samodzielnych konfiguracji w niektórych modelach można stworzyć wózek swoich marzeń.

Co wyróżnia nasze produkty?

Przede wszystkim doskonała jakość. Wszystkie nasze wózki są wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na pęknięcia i porysowania. Dzięki czemu użytkownik może się cieszyć ich długą żywotnością. Dodatkowym atutem jest ich ogromny wybór, który umożliwia dobranie wózków zgodnie z potrzebami. W ofercie posiadamy wózki, które doskonale sprawdzą się w sklepach, centrach handlowych, butikach, hotelach, hostelach, apartemantach, przychodniach, poczekalniach, szpitalach.

W naszym asortymencie znajdują się wózki do sprzątania. Od wózków dwuwiaderkowych i jednowiadekowych, przez bardzo rozbudowane wózki serwisowe z dodatkowymi uchwytami na worki na śmieci lub bieliznę, kuwety na akcesoria, wyciskarki i miejsce na postawienie i przewiezienie np. odkurzacza.

Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się Numatic HB 1812 jednowiaderkowy wózek do sprzątania 1-wiaderkowy z przegrodą 18/12 litrów. Wózki serwisowe stawiają na wielozadaniowość tak jak Numatic XCG 1 to wózek z odciskarką, dwiema kuwetami i dwoma mniejszymi wiaderkami.

Oprócz wózków serwisowych w ofercie znajdują się również wózki hotelowe i szpitalne. Wózki mają różne wielkości i wyposażenie. Posiadają przesłony zawartości w formie drzwiczek lub rolet i wiele innych niezbędnych funkcjonalności.

Wózki hotelowe pozwalają na wygodny transport czystej i brudnej bielizny w hotelach, hostelach, apartamentach. Uznaniem wśród naszych klientów cieszy się TTS Magic Hotel 800 Basic,który umożliwi Ci wykorzystanie całej swojej powierzchni w 100 %. W swoim wyposażeniu posiada 2 podstawy na worek, 2 uchwyty na worek 120L, półki wewnętrzne, tylna ścianka, górna kuweta na akcesoria do sprzątania.

Wózki szpitalne doskonale sprawdzają się do dezynfekcji i mycia pomieszczeń nie tylko sanitarnych. Numatic SCG 1806D SGA 13 to wózek do dezynfekcji z zestawem do impregnowania mopów dezynfekcyjnych.

Jeśli nie znajdziesz czegoś, czego potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osągnięciu zamierzonego efektu.