Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Akcesoria

18 produkt(ów)

18 produkt(ów)

Co znajduje się w tej kategorii?

Sprzęt ręczny - akcesoria to dział z akcesoriami do właściwego czyszczenia i pielęgnacji każdego rodzaju powierzchni. Wykonane z wytrzymałych materiałów, do profesjonalnego użytku.

W naszej ofercie posiadamy:

Gdzie ułatwią pracę?

  • w firmach sprzątających
  • w zakładach
  • w przedsiębiorstwach
  • w szkołach
  • w szpitalach

Co wyróżnia nasze produkty?

Ten sprzęt ręczny wyróżnia wykonanie wysokiej jakości, z bardzo wytrzymałych materiałów.

Jaki sprzęt ręczny najlepiej wybrać?

Dosyć uniwersalnym sprzętem do sprzątania jest ściereczka z mikrofibry, sprawdzi się podczas wielu różnych czynności sprzątających. Jest bardzo chłonna, potrafi wytrzymać nawet 500 prań. Sprawdzi się do sprzątania niemal wszystkich powierzchni.

Do sprzątania pajęczyn z wielu niewygodnych miejsc polecamy szczotkę do pajęczyn, jeśli natomiast pajęczyny znajdują się w miejscach gdzie ciężko jest dosięgnąć, polecamy skomponować sobie zestaw składający się ze szczotki do pajęczyn na kij teleskopowy oraz kija teleskopowego.

Do sprzątania polecamy także packę ręczną, wraz ze zdzierakiem do podłóg i jednym z padów do wyboru.

Aby zadbać o bezpieczeństwo osób przemieszczających się tam, gdzie obecnie sprzątane są podłogi, warto wyposażyć się w stojak "mokra podłoga", składający się z dwóch lub trzech elementów.

W celu usprawnienia i ułatwienia pracy, polecamy wykorzystać stelaż z obcinarką na czyściwo lub wersję stelaża na czyściwo z workiem.

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego produktu lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta +48 500-350-920 lub sklep@euroczystosc.pl

Może właśnie uzupełniliśmy magazyn i produkt już na Ciebie czeka.

Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki do sprzętu. Postaramy się dostosować je do Twoich potrzeb i pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu.