Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Węże Numatic

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Wszystkie węże dostępne w tej kategorii, to oryginalne produkty angielskiego producenta Numatic. Zbudowane tak, żeby wytrwały nawet w najcięższych warunkach pracy, w profesjonalnym użytku.

Węże do odkurzaczy Numatic

Znajdziesz tutaj węże do każdego odkurzacza Numatic na rynku. Najpopularniejszym z nich jest wąż do pracy na sucho o długości 2,2 metra przeznaczony do pracy z takimi urządzeniami jak HVR 200, HHR 200, NVH 180, PSP 180 czy PPR 200, czyli wszystkimi, które pracują z akcesoriami o średnicy 32 mm. Innym niezwykle popularnym wężem jest ten do ekstrakcji do odkurzaczy takich jak GVE 370, CT 470 i CTD 570 - długość 3 metry. Posiada wężyk do ekstrakcji. Zbudowany został z niezwykle mocnego i wytrzymałego plastiku, który podczas gięcia i wyginania podczas pracy nie łamie się i nie pęka. Wszystkie akcesoria do odkurzaczy Numatic objęte są 2 letnią gwarancją (wyłączając uszkodzenia mechaniczne).

Jeżeli nie znajdziesz węża lub potrzebujesz jedynie części do węża, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na chat. Nasz konsultant pomoże znaleźć Ci brakującą część lub poinformuje Cię o jej dostępności i cenie. Nasz serwis pracuje tylko z oryginalnymi akcesoriami i częściami zamiennymi Numatic, dzięki czemu ograniczamy możliwość powtórnej usterki do minimum.