Infolinia Szczecin: 500 350 920   Informacje Gliwice: 512 707 503     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do 1500 obr./min

4 produkt(ów)

4 produkt(ów)

Froterki do podłóg do Do 1500 obr./min Numatic oraz Cleanfix, to urządzenia stworzone do pracy w najcięższych warunkach. Do wyboru wiele akcesoriów dodatkowych przeznaczonych również do sprzątania w tym np. układ ssący.

Dlaczego warto zakupić profesjonalne polerki do podłóg?

Wszystkie urządzenia Numatic oraz Cleanfix dostępne w tej kategorii, to froterki przeznaczone do polerowania podłóg. Świetnie sprawdzają się na każdej powierzchni wymagającej wydobycia naturalnego blasku posadzki. Swoje zastosowanie znajdzie w szpitalach, przychodniach, biurach, hotelach, domach, centrach handlowych.

Co wyróżnia profesjonalne szorowarko-froterki do podłóg do Do 1500 obr./min?

Przede wszystkim silnik, który stworzony jest do pracy ciągłej. Dzięki czemu pozwala na używanie froterki przez wiele godzin. Temperatura, która zostaje wytworzona w czasie pracy polerki, między urządzeniem, a podłożem pozwala na wydobycie naturalnego blasku posadzki. Konstrukcja polerki została w taki sposób zaprojektowana, żeby umożliwić wygodną pracę na różnej wielkości powierzchniach.

Najpopularniejsze froterki do podłóg

Zdecydowanie najpopularniejszą profesjonalną froterką do podłóg do Do 1500 obr./min jest Numatic NRU 1500 - polerka do podłóg. Numatic NRU 1500, to wyjątkowe urządzenie, chociażby ze względu na to, że automatycznie dostosowuje się do podłoża, nawet w warunkach ciężkich do pracy. Wygodna i łatwość manewrowania oraz opcjonalny układ odsysania Dustrol, to idealne cechy urządzenia przeznaczonego do nierównego podłoża. Elastyczny uchwyt na pad pozwala na dopasowanie się do kształtu tarczy i nierówności. Urządzenie NRU 1500, jest wyposażone w system "ATC", który automatycznie reguluje i dostosowuje moment obrotowy do wymogów podłoża, co zapewnia stałą wydajność przy różnych warunkach pracy. Zapewniając komfort pracy.