Bateryjne
Bateryjne maszyny czyszczące Numatic, to przede wszystkim wygoda użytkowania. Świetnie sprawdzają się na wszystkich powierzchniach. W zależności od wielkości posadzki możemy dobrać wielkość urządzenia.
Różna wielkość maszyn czyszczących Numatic
Zróżnicowana wielkość maszyn czyszczących i pojemność zbiorników, umożliwia dobranie odpowiedniego rozmiar maszyny do powierzchni, na której będzie wykorzystywana. Wielkość maszyny, to podstawowe kryterium ich doboru. Najmniejsze maszyny polecane są do sklepów, szkół, szpitali i małych pomieszczeń. Natomiast największe z nich posiadają fotel dla operatora i najczęściej spotykane są np. w centrach handlowych.
Dlaczego bateryjne maszyny czyszczące?
Bateryjne urządzenia czyszczące, to popularna odmiana maszyn. Pozwalają one na bezproblemowe mycie mocno zastawionych przedmiotami posadzek. Ograniczenia te występują najczęściej w przychodniach, sklepach czy magazynach. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie podłączenie maszyny kablowej jest niemożliwe.
Wielkość powierzchni stanowi główną wytyczną podziału sprzętu na kategorie. W małych pomieszczeniach, idealnie sprawdzi się Numatic TTB 1840 Dzięki małemu rozmiarowi jest w stanie umyć posadzkę wszędzie tam, gdzie dostęp jest utrudniony. Najczęściej używana jest w szkołach lub sklepach. Do obiektów o średniej wielkości, najpopularniejszy jest model TGB 4045. Na duże powierzchnie polecany jest Numatic TTV 678G , który posiada m.in. takie udogodnienia jak fotel czy regulowaną szerokość czyszczenia.
Największe zalety bateryjnych maszyn czyszczących
Pojemne akumulatory pozwalają utrzymać ciągłość pracy na dużych obiektach. Nie są ograniczane długością kabla lub gniazdami zasilającymi. Mogą być używane przy posadzkach, na których znajdują się przymocowane regały. Urządzenia te zostały wyposażone w prostownik ułatwiający ładowanie baterii.
TTB 1840G czyli najmniejsza opcja, dostarczana jest z dwoma akumulatorami. Baterie te naprzemiennie można użytkować oraz ładować. Bateryjne maszyny czyszczące są cięższe od swoich kablowych odpowiedników, co zapewnia im silniejszy docisk do podłoża.