Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Odkurzacze specjalistyzne Polo

Aby pozbyć się, trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, potrzebny będzie nam specjalistyczny i wydajny sprzęt. Praca przy użyciu takiego sprzętu jest szybka i łatwa, ale przy tym również dokładna. Tego typu urządzenia świetnie sprawdzą zarówno na dużych, jak i na małych powierzchniach. Odkurzacze Polo to odkurzacze specjalistyczne, przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń, zarówno suchych, jak i mokrych. Wykonane są one ze stali nierdzewnej. A ich dodatkowym atutem jest budowa silnika, który pozwala na ciągłą pracę oraz to, że sprzęt jest wyposażony w jedną, dwie lub nawet trzy turbiny ssące.

  • Odkurzacz Polo / Tron SMT 80SW - posiada trzy turbiny ssące. Jego pojemność to 80 l, zarówno na mokro, jak i na sucho, a waga to 86 kg. 
  • Odkurzacz Polo / Tron SMD 70SW - posiada silnik o mocy 1300 W, dwustopniową turbinę. Waży 44 kg, a jego pojemność to 70 l na sucho, a 44 l na mokro. 
  • Odkurzacz Polo / Tron SMD 50SW - posiada jedną turbinę ssącą. Jego waga to 21kg. Poemność na mokro - 31 l, a pojemność na sucho - 50 l. 
  • Odkurzacz Polo / Tron SMD 50S - dwustopniowa turbina. Waga to 19 kg. Pojemnośc na sucho - 50l, a pojemność na mokro 31 l. 
  • Odkurzacz Polo / Tron SM 45S -dwustopniowa turbina. Waga - 10 kg, co jest dodatkowym atutem, jeśli musimy przenosić odkurzacz między piętrami. Pojemność na sucho -    45 l, a na mokro 29 l. 
  • Odkurzacz Polo / Tron SM 30P - równiez dwustopniowa turbina i mała waga (10 kg), tym razem pojemność na sucho to 30 l, a na mokro 16 l. Odkurzacz Polo / Tron SM 35S - dwustopniowa turbina. Pojemność na sucho - 35 l, pojemność na mokro - 21 l. Waga - 10 kg.