Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

  • Strona głowna /
  • Kleen Slide Stop 10 L - środek do gruntowania posadzek betonowych, cementowych i magnezytowych
338.62 PLN
kleen

Kleen Slide Stop 10 L - środek do gruntowania posadzek betonowych, cementowych i magnezytowych

Zalecany do gruntowania „otwartych“ posadzek cementowych, be- tonowych, magnezytowych, kamiennych i z tworzyw sztucznych, jak również porowatego linoleum, surowego drewna i nie powleka- nych wykładzin korkowych. W celu zmniejszenia śliskości można zastosować Slide Stop jako środek konserwujący do wykładzin PCV, kamienia, zagruntowanego linoleum, nie glazurowanego klinkieru i płytki podłogowej.

Oceń ten produkt jako pierwszy

SKU: slidestop

Dostępność: dostępny (wysyłka do 24 h)

338,62 zł

Opis produktu

Właściwości produktu:

Środek o dużej odporności na zarysowania i inne uszkodzenia, bo- gaty w tworzywa syntetyczne. Odznacza się dużą zdolnością wypeł- niania porów, dobrymi właściwościami gruntującymi oraz łatwością nakładania. Pozostawia długo utrzymujący się, antypoślizgowy film ochronny. Przy stosowaniu zgodnym z zaleceniami, możliwe jest nakładanie innych środków konserwujących, jako dodatkowej warstwy ochronnej. Po całkowitym wyschnięciu nadaje się do pole- rowania maszyną jednotarczową.

Gruntowanie:

Nanieść 1-2 cienkie warstwy. Przy czym każda warstwa, przed nałożeniem następnej musi całkowicie wyschnąć (20-30 min przy dobrej wentylacji i w zależności od temperatury pomieszczenia). Powlekanie: Jako środek zmniejszający śliskość posadzki, stosować zarówno do gruntowania jak i powlekania. Chronić przed mrozem!

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy
Oceń ten produkt

Oceniasz: Kleen Slide Stop 10 L - środek do gruntowania posadzek betonowych, cementowych i magnezytowych

Jak oceniasz ten produkt? *

  • Ocena

Pliki do pobrania

View FileKarta charakterystyki    Size: (232.98 KB)
View FileInformacja techniczna    Size: (94.15 KB)