Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Do czego potrzebne są wózki serwisowe?

Wózki serwisowe pomagają w codziennej pracy personelu sprzątającego. Mogą być wykorzystywane w firmach, szkołach, szpitalach, biurach i każdej innej placówce.

Jak dobrać wózek do sprzątania?

Najpierw musimy zastanowić się jakiego rodzaju pomieszczenia mamy w budynku. Tutaj mamy do wyboru wózki z jednym lub z dwoma wiaderkami, jedno na czystą drugie na brudną wodę, uchwyt na worek na śmieci, kuwety na akcesoria, dodatkowe półki. Niektóre wózki można zakupić w takich blokach, które można dowolnie konfigurować i przekładać w zależności od tego na jaką powierzchnię będzie wykorzystany.

Wszystko zależy od tego jak dużo akcesoriów wozimy ze sobą podczas sprzątania, czy potrzebujemy dodatkowego miejsca na wózku, np. na ręczniki, papier, lub po to, żeby postawić na nim odkurzacz.

Wózki serwisowe, to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii w branży sprzątania.

Popularna linia wózków Green Magic

Wózki Green Magic Line, to najstarsza i jedna z pierwszych serii, którą wypuściła firma TTS. Na jej podstawie powstała później linia Magic Line, ale to w następnym poście.

Są to zarazem najtańsze produkty włoskiej firmy. Najłatwiej je rozpoznać po szarych rurkach i zielonym, mocnym plastiku. Jest to idealny produkt dla każdego rodzaju powierzchni, w całej gamie Green Magic możemy spotkać wózki małe z jedną podstawą, jedną kuwetą na akcesoria i jednym workiem jak i wózki duże, z dwoma wiaderkami, wyciskarką, czterema kuwetami, półkami i miejscem na śmieci.

Idealnie sprawdzają się przy codziennym sprzątaniu np. sklepów, galerii handlowych, czy szkół. Dzięki swojej wyjątkowej kolorystyce, bardzo dobrze rzucają się w oczy, co znacznie ułatwia poruszanie się po zatłoczonych salach. Wykonane zostały z bardzo wytrzymałego na pęknięcia tworzywa, można je poddawać dezynfekcji

Jednym słowem, idealne dla placówek, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy, a jednak chcą mieć ułatwioną pracę i niezwykle wytrzymały wózek.