Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Czym zasłynęła Santoemma Sabrina Maxi?

W związku z dynamicznie rozwijającą się branżą lotnictwa, firma Santoemma przybywa z pomocą! Każda z firm szuka idealnego sposobu, aby przyciągnąć do siebie klienta. Wraz z powiększającą się liczbą linii lotniczych wymagania klientów wzrastają, gdyż posiadają coraz większy wybór? Co zrobić, aby przyciągnąć do siebie podróżującego? Jedni idą w stronę gadżetów czy dodatkowych napojów inni w stronę wygody i porządku, bo jak wiemy czystość na tak małej powierzchni to podstawa! Jak więc zadbać o optymalny poziom czystości w momencie, gdy za chwilę mamy wylot?

Sabrina gotowa do działania - zalety urządzenia!

Sabrina Maxi jest to profesjonalne urządzenie sprzątające pozwalające usunąć nawet największe zabrudzenia (dostępna tutaj). Dzięki swojemu nowoczesnemu systemowi wysokiego podciśnienia high-waterlift, jest wstanie wyssać maksymalną ilość płynów myjących i wody z wykładzin, co zapewnia bardzo szybkie schnięcie. Dzięki takiej konstrukcji można przeprowadzić czyszczenie nawet krótką chwilę przed startem.

Również dużą zaletą jest jego rozmiar, który w tym wypadku ma znaczenie. W stosunku do wielkości jego pojemnika, gabaryty odkurzacza są niewielkie, co niesamowicie dobrze sprawdza się dla osób posiadających mało miejsca na jego przetrzymywanie.

Dzięki aluminiowemu tworzywu, z którego wykonana jest przyssawka, element ten jest praktycznie nie zniszczalny. Łatwy dostęp do dysz spryskiwaczy ułatwia ich czyszczenie, ale także umożliwia łatwe ich zdemontowanie ręczne, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Mimo długiego okresu użytkowania, rury wykonane ze stali szlachetnej, są mocne i odporne na rdzę. Zawór spryskiwaczy zaprojektowany jest tak, aby uniknąć jego złamania.

Ważnym elementem jest również fakt wyprofilowania głowicy ssania, gdyż stworzona została tak, aby niezależnie od kąta nachylenia przyssawki, nadal uzyskiwana była największa siła ssania. W celu zachowania większej ergonomii wysokość uchwytu jest regulowana, co pozwala osobie czyszczącej na manewrowanie przystawką bez zbędnego wysiłku.

Dodatkowe opcje

Dla większej efektywności działania możliwe jest zamontowanie do urządzenia dodatkowej jednostki szybkiego podgrzewania HT1800 (https://euroczystosc.pl/podgrzewacz-chemii-santoemma.html). Ma to zdecydowanie polepszyć wydajność czyszczenia. Aby otrzymać znakomite efekty czyszczenia i jednocześnie krótkiego czasu schnięcia, opcjonalnie można użyć przystawki ze szczotką obrotową NS270BRUSH (dostępna tutaj). Dla powiększenia możliwości odkurzacza z pomocą przychodzi przystawką do odkurzania NS270TURBODUST. Zapewnia ona możliwość użytkowania tego samego urządzenia do odkurzenia powierzchni przed jej czyszczeniem. Tworząc maszynę, jako 2w1.
porównanie systemów