Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

217
Piccomat Tab - środek w tabletkachPiccomat Tab - środek w tabletkach
Najedź kursorem lub kliknij aby powiększyć
Piccomat Tab - środek w tabletkach Piccomat Tab - środek w tabletkach

Piccomat Tab - środek w tabletkach

Środek w tabletkach, jedna tabletka wystarczy na 40-60 litrów wody. Idealny do codziennego czyszczenia powierzchni.

Oceń ten produkt jako pierwszy

SKU: piccomattab

Dostępność: dostępny (wysyłka do 24 h)

217,00 zł

Opis produktu

Środek do maszynowego czyszczenia posadzek. Nie musisz już odmierzać perfekcyjnej ilości koncentratu. Idealny dla codziennego zastosowania np. w supermarketach, czy centrach handlowych. Podczas jednego cyklu pielęgnuje i chroni powłokę przed nowymi zabrudzeniami. Jest bardzo wydajny i może być stosowany w każdej twardości wody.

Produkt przeznaczony jest do czyszczenia twardych i wodoodpornych posadzek. Idealny do codziennego czyszczenia w supermarketach i centrach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych oraz innych wielkopowierzchniowych obiektach. Opakowanie zwiera 45 tabletek zapakowanych w folię samo rozpuszczalną w wodzie o wadze 75 g każda. Można z niego przygotować 45 zbiorników o pojemności od 40 do 60 litrów (1% roztworu). Na zbiornik 90 litrowy, potrzebne są dwie tabletki.

Dla porównania, z jednego kanistra 10 litrowego płynnego środka czyszczącego, można przygotować tylko 25 zbiorników 40 litrowych 1% roztworu. Z jednego opakowania produktu PICCOMAT TAB 45 zbiorników 40 litrowych. Tabletkę wystarczy wrzucić do zbiornika na roztwór czyszczący (nie wyciągamy pojedynczej tabletki z foli), następnie uzupełnić go wodą. Po 8 minutach automat czyszczący jest gotowy do pracy.

PICCOMAT TAB to wydajnością, skutecznością oraz prostotą dozowania. To idealne rozwiązanie dedykowane do obszarów, gdzie nie zawsze jest możliwość zainstalowania urządzenia dozującego roztwór roboczy.

Jednym zdaniem: Prościej nie można

Rozcieńczenie: 1 tabletka na 40 l wody

Wartość PH: 6

Opakowanie: 45 x 75 g

Dane techniczne

Gęstość
Tabletki
Wartość pH w koncentracie
6
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy
Oceń ten produkt

Oceniasz: Piccomat Tab - środek w tabletkach

Jak oceniasz ten produkt? *

  • Ocena

Pliki do pobrania

View FileKarta charakterystyki    Size: (256.89 KB)