Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Służba zdrowia

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Jak zachować higienę w pokojach pacjentów?

Problem zachowania higieny towarzyszy szpitalom od czasów ich istnienia. Jak więc poradzić sobie z tą trudnością? Z pomocą przychodzi firma KLEEN PURGATIS, która stworzyła środki idealne na te potrzeby. Firma ta oferuje pełną gamę środków do dezynfekcji, które pomogą spełnić wymagania sanitarno epidemiologiczne dla tego typu obiektów.

Co jest ważne przy wyborze środków?

Jak wiadomo profesjonalne środki czyszczące nie należą do najtańszych tak, więc oczywiste jest, że powinny być ekonomiczne, a także jeden środek powinien mieć wiele zastosowań, przy czym na każdej powierzchni sprawdzać się tak samo dobrze. Oprócz wydajności ważne jest, aby środek był bezpieczny dla pracowników i nie zagrażał ich zdrowiu a przy tym był skuteczny. Przy wyborze środka trzeba się skupić na jego przeznaczeniu i tym gdzie ma być stosowany.

Gdy zastanowimy się już nad miejscem wykorzystania danej chemii, możemy przystąpić do skompletowania idealnego zestawu, ponieważ przestrzeganie surowych wymogów higieny w pokoju pacjenta to jeden z ważniejszych priorytetów. Gdyż obszary zastosowania produktów są jasno zdefiniowane.

Jakie środki należy użyć do zachowania higieny w pokojach pacjentów?

⦁ Uniwersalnym a zarazem podstawowym środkiem do wszystkich wodoodpornych powierzchni i podłóg jest BLUE STAR. W szpitalnych salach sprawdzi się on przede wszystkim do oczyszczenia: powierzchni mebli, parapetów, kaloryferów, podłóg, wieszaków na ubrania.
⦁ PREMIUM N1 jest chemią stosowaną do bieżącego czyszczenia sanitariatów. W szpitalnej łazience może być wykorzystany np. do półek, umywalek, armatur, toalet i pisuarów, kaloryferów, podłóg, płytek ściennych oraz szczotek do czyszczenia toalet.
⦁ Jeżeli w pokoju mamy do czynienia z powierzchniami tekstylnymi o trwałym kolorze np. fotelami, świetnym rozwiązaniem będzie środek NOVATEP.
⦁ Jak w każdym pomieszczeniu ważnym elementem jest czyste okno. Aby uzyskać ten efekt nie zostawiając przy tym smug warto wykorzystać ULTRA GLASREIN, który może przydać się również do wyczyszczenia luster lub innych szklano/lustrzanych powierzchni.
⦁ Aby szybko zdezynfekować miejsca takie jak klamki, klamki okienne, uchwyty, włączniki światła, poręcze, telefony należy wybrać BUDESIN SPRAY OFF. Preparat ten służy do szybkiej dezynfekcji, a przy dołączeniu przez niego specjalnego dozownika, dezynfekcja staje się szybka i łatwa.
⦁ Po wykonaniu wszystkich prac porządkujących, powinno zadbać się o swoje zdrowie i za pomocą BUDESIN OPsept zdezynfekować dłonie.

Ze środkami firmy KLEEN systemowe czyszczenie, pielęgnacja i dezynfekcja stają się proste i łatwe w wykonywaniu. Cała chemia dostępna i rozprowadzana przez dealera BONUS-CZYSTOSC jest dostępna na naszej stronie.