Infolinia: 500 350 920     E-mail: sklep@euroczystosc.pl

Nowa jakość sprzątania czyli Firma Blue & Green z linią Break Up

Firma Blue & Green na podstawie wiedzy ekspertów oraz testów laboratoryjnych stworzyła serię produktów Break Up tworząc nową jakość sprzątania. Szwedzki producent stawia przede wszystkim na właściwości swoich produktów. Dlatego współpracuje z klientami, którzy pomagają współtworzyć coraz lepszą jakość sprzątania, a przy tym dbać o środowisko.

Producent posiada swoje laboratorium oraz zakład produkcyjny na terenie południowej Szwecji w Landskronie. To właśnie tam produkty przechodzą szereg testów przed wypuszczeniem ich na rynek tak, żeby były bezpieczne i skuteczne.

Większość serii jest w 100% biodegradowalna

Kompozycja odpowiednio połączonych ze sobą substancji została zamknięta w nowej serii Break Up - tworząc inny wymiar sprzątania. Dzięki szerokiej ofercie oraz długoletniemu doświadczeniu produkty te spełniają oczekiwania w sprzątaniu profesjonalnym jak i domowym.

Ogromną zaletą tych środków jest ich skład. Dzięki naturalnym składnikom produkty są przyjazne środowisku. Większość serii jest w 100% biodegradowalna. Produkty są wydajne i bardzo łatwe w dozowaniu, a cześć z nich jest od razu gotowa do użycia, przy czym zachowują swoją wysoką jakość.

Główne zalety produktów linii Break Up :

  • mają przyjemny świeży zapach;
  • zostały stworzone z substancji pochodzenia naturalnego;
  • są w 100% biodegradowalne przez co są przyjazne środowisku;
  • środki są w formie mgiełki z dozownikiem, dzięki czemu dozowanie ich jest bardzo proste;
  • są bardzo wydajne w stosowaniu, dzięki czemu starczą na wiele użyć;
  • mają duże pojemności bo, aż 500 ml;
  • środki są od razu gotowe do użycia;
  • bardzo dobrze spełniają swoje funkcje;

Blue & Green Break Up Textile Cleaner Foam środek w piance do czyszczenia tekstyliów

Break Up Textile Cleaner Foam to środek, w formie pianki, przeznaczony do czyszczenia większości materiałów tekstylnych. Usuwa zabrudzenia i różnego rodzaju plamy.

Blue & Green Break Up - Stainless Steel środek do stali nierdzewnej

Break Up - Stainless Steel to środek, który jednocześnie czyści, poleruje oraz chroni powierzchnie. Szczególnie sprawdzi się przy metalu, stali nierdzewnej, granitu, marmuru oraz plastiku.

Blue & Green Break Up - Stain Remover środek do usuwania plam

Break Up Stain Remover to środek do usuwania plam organicznych np. z kawy, wina, soków owocowych, lodów, czekolady, a nawet krew z tekstyliów i innych tkanin. Szczególnie przydatny w domu kiedy coś się "samo zabrudzi".

Blue & Green Break Up - Glue and Rubber Mark Remover SP środek do usuwania kleju i gumy

Break Up - Glue and rubber mark remover SPto środek do usuwania pozostałości z kleju z takich powierzchni jak: laminat, szkło, płytki, metale, podłogi itp. Środek usuwa także ślady po gumie powstałe przez zarysowanie podeszwami lub innymi przedmiotami gumowymi. Szczególnie skutecznie sprawdzi się w halach widowiskowo - sportowych.

Blue & Green Break Up - Odour Remover SP środek niwelujący nieprzyjemny zapach

Break Up Odour Remover SP to produktusuwający nieprzyjemne zapachy np. pochodzenia organicznego. Środek został oparty na bazie wodnej i jest w 100% biodegradowalny dzięki czemu jest przyjazny środowisku. Pozbywa się nieprzyjemnego zapachu, jednocześnie nie wpływając na właściwości materiałów.

Blue & Green Break Up - Chewing Gum Remover środek usuwający gumy do żucia

Break Up Chewing Gum Remover to silnie działający środek, który w krótkim czasie usuwa gumę do żucia z większości powierzchni twardych jak i materiałowych. Produkt w 100% biodegradowalny, dzięki czemu jest przyjazny środowisku.

Blue & Green Break Up - Graffiti Remover środek do usuwania plam po farbach

Break Up Graffiti Remover to środek usuwający z większości twardych powierzchni wszystkie rodzaje plam i przebarwień po pisakach, markerach permanentnych, farbach, graffiti.

Blue & Green Break Up Fabric Protector środek ochronny i impregnat do odzieży i obuwia

Break Up Fabric Protector to impregnat wnikający w strukturę tkaniny. Doskonale zabezpiecza powierzchnię przed brudem i wilgocią chroniąc ją zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Produkt jest w 100% biodegradowalny dzięki czemu jest przyjazny środowisku.